Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Przygotowanie do zabiegu:

W naszym gabinecie każdy pacjent jest wcześniej przygotowywany do zabiegu wybielania poprzez wyleczenie zębów, usunięcie kamienia (scaling) i usunięcia osadów (piaskowanie). Następnie przez 2 tygodnie przed wybielaniem pacjent przygotowuje się stosując pastę Sensodyne Whitening.

 

Wybielanie profesjonalne lampą amerykańskiej firmy BEYOND

Szczególnie polecamy naszym pacjentom zabieg profesjonalnego wybielania wiodącym systemem BEYOND.

Zabieg ten trwa od 30-40 minut.Na zęby nakładamy oryginalny żel firmy BEYOND, który aktywowany przez światło akceleratora sprawi, że Twoje zęby będą wyglądać olśniewająco.

Lampa akceleratora BEYOND emituje „zimne światło”, bezpiecznie aktywując nadtlenek wodoru, który utlenia w strukturze zęba przebarwienia. Amerykańska technologia BEYOND jest bezpieczniejsza od dotychczasowych metod, gdyż kontakt żelu z zębem skraca się do minimum. Technologia ta stosowana jest w ponad 100 krajach na świece a setki osób poddaje się tym zabiegom każdego dnia (www.wybielanie.pl www.beyond.pl).

 

Wybielanie jednoseansowe

39Pacjent zaopatrzony jest w koferdam ułożony w wygodnej pozycji z naniesionyn  40 % żelem który jest aktywowany zimnym światłem akceleratora lampy BEYOND.

Czas zabiegu aktywacji 20 minut. Pacjent  może powtarzać metodę kilka razy, oceniając bieżący efekt pozabiegowy. Metoda bardzo dobrze oceniana przez pacjentów, dająca duże możliwości uzyskania efektu zamierzonego przez pacjenta i uzgadnianego z lekarzem. Istotne jest również zmniejszenie wrażliwości zębów po zabiegu oraz rozłożenie kosztów terapii przez co staje się bardziej dostępna.