Marcin Jankowski Mgr rehabilitacji

Marcin Jankowski Mgr rehabilitacji
12

Marcin Jankowski
Mgr rehabilitacji

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Studia ukończył uzyskując dwukrotnie stypendium rektora uczelni oraz stypendium Ministra zdrowia za wyniki w nauce. Doświadczenie zawodowe zdobywał w licznych placówkach medycznych w Polsce.

Uczestnicząc w programie studiów zagranicznych Erasmus miał okazję uczyć się i praktykować fizjoterapię na uczelni w Pradze. Pan Marcin Jankowski stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na kursach podyplomowych z zakresu terapii manualnej oraz innych kursach specjalistycznych. Terapię prowadzi wg. najnowszych standardów badania i terapii IFOMPT. Jak sam powtarza: wywiad i badanie kliniczne jest kluczem do sukcesu terapii.

Zdecydowanie jest osobą dla której fizjoterapia jest czymś więcej niż tylko obowiązkiem. Jest po prostu pasją.W naszym gabinecie  mgr Marcin Jankowski zajmuje się   rehabilitacją stomatologiczną. Postawa ciała ma ścisły związek z układem stomatognatycznym i odwrotnie.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration